Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Депутати прийняли рішення про нагородження почесною відзнакою Ямпільської районної ради

Переглядів: 1046

 

Відбулася сорок третя сесія Ямпільської районної ради під головуванням голови районної ради Ольги Губар. На порядок денний було винесено сім питань.

Депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Ямпільського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки, Програми розвитку надання медичної допомоги населенню Ямпільського району комунальним некомерційним підприємством "Ямпільська центральна районна лікарня» Ямпільської районної ради Сумської області на 2020 рік, до районного бюджету на 2020 рік" та до плану роботи районної ради на І-ІІІ квартали 2020 року.

Депутати в повному обсязі виділили кошти всім працівникам освітніх комунальних закладів для проходження медичних оглядів.

Було затверджено звіт про виконання районного бюджету Ямпільського району за І квартал 2020 року.

В порядку розгляду заслухали інформацію начальника відділу культури, молоді та спорту  райдержадміністрації Олександра Рябухи про хід виконання Районної програми «Культура Ямпільщини у 2018-2020 роках» за 2018-2019 роки та І квартал 2020 року.

Депутати прийняли рішення нагородити Почесною відзнакою Ямпільської районної ради «За вагомий внесок у розвиток Ямпільського району» Закусила О.М., директора Державного підприємства «Свеське лісове господарство», за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, високі досягнення у вирішенні завдань соціально-економічного розвитку Ямпільського району.

« повернутися до списку новин