Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Навчалися очільники та секретарі місцевих рад

Переглядів: 549

21 червня 2017 року в залі засідань Будинку рад відбувся семінар-навчання для міського, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад, який провела голова районної ради Ольга Губар.

Розпочала семінар начальник управління соціального захисту населення  районної державної адміністрації Терентьєва Олена Олександрівна, яка розповіла присутнім про проведення аналізу ринку праці та його результати, зупинилася на питаннях щодо виплати громадянам невикористаної субсидії на опалення в розмірі вартості 100 кубометрів газу або 150 квт електроенергії.

Нерезенко Марина Олександрівна, психолог районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, познайомила очільників та секретарів місцевих рад з новою формою влаштування дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах - сімейним патронатом.

На актуальних питаннях державної реєстрації зупинився держаний реєстратор Ямпільської селищної Рубан Олександр Павлович.

Про надання відомостей періодичного поновлення та надання відповідей на запити ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації розповів Небеський Ігор Михайлович, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

« повернутися до списку новин