Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї, молоді, освіти та культури

Переглядів: 317

25 липня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї, молоді, освіти та культури. На порядок денний було винесено 6 питань.

Голова районної ради Ольга Губар зосередила увагу членів постійної комісії на необхідності схвалення звернення до Прем'єр-міністра України Гройсмана В.Б з приводу врегулювання питання щодо призначення субсидії в частині сплати обов’язкової частки платежу за використані житлово-комунальні послуги, а також призначення субсидії розлученим жінкам, які проживають з дитиною без батька. Ольга Губар сказала, що, аналізуючи звернення громадян з’ясовано, що в більшості випадків обов’язкова частка платежу в декілька разів перевищує вартість фактично використаної послуги. Враховуючи той факт, що 68 відсотків пенсіонерів району отримують пенсію в межах до 2000 гривень, а відкинувши сплату обов’язкової частки платежу та життєво необхідні витрати (ліки, мінімальний набір продуктів тощо), коштів майже не залишається. Відповідне занепокоєння людей пенсійного віку зростає.

Депутати розглянули та підтримали проекти рішень, внесені на розгляд двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання:"Про внесення змін до Районної програми соціального захисту населення на 2017–2021 роки", "Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу «Ямпільська центральна районна лікарня» Ямпільської районної ради Сумської області у комунальне некомерційне підприємство «Ямпільська центральна районна лікарня» Ямпільської районної ради Сумської області", Про Районну програму «Культура Ямпільщини у 2018-2020 роках», "Внесення змін до Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік", "Про наповнюваність початкових класів в закладах загальної середньої освіти району", "Про звернення до Прем'єр-міністра України Гройсмана В.Б з приводу врегулювання питання щодо призначення субсидії в частині сплати обов’язкової частки платежу за використані житлово-комунальні послуги, а також призначення субсидії розлученим жінкам, які проживають з дитиною без батька".

 

 

« повернутися до списку новин