Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю

Переглядів: 137

Голова постійної комісії Ямпільської районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю Ірина Панченко провела засідання комісії, участь у якому взяла голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, начальники управлінь та відділів Ямпільської районної державної адміністрації.

На розгляд порядку денного було внесено 4 проєкти рішень.

Члени постійної комісії обговорили і підтримали зміни до рішення Ямпільської районної ради сьомого скликання від 24.12.2019 «Про районний бюджет Ямпільського району на 2020 рік» та Програми економічного і соціального розвитку Ямпільського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки. За результатами обговорення депутати спрямували кошти  на медичні, освітні заклади та установи соціальної сфери.

Депутати заслухали і обговорили звіт голови Ямпільської районної державної адміністрації щодо виконання повноважень, виконання  Програми економічного і соціального розвитку Ямпільського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки за 2019 рік.

     

« повернутися до списку новин