Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Питання налагодження автобусного сполучення сіл Княжичі та Микитівка на контролі у депутатів

Переглядів: 441

 

За ініціативи депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстухи 7 квітня 2017 року відбулася робоча нарада при голові обласної ради Володимира Токаря.

У заході взяли участь голова Ямпільської районної ради Ольга Губар,  Княжицький та Микитівський сільські голови Сергій Кузьменко, Олена  Ігнащенко, перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль, керівник «Сумиоблавтодору», депутат обласної ради Іван Романюк, керівники профільних управлінь та представники органів місцевого самоврядування.

Очільники сіл Ямпільського району приїхали до голови обласної ради з проханням допомогти вирішити питання автобусного сполучення сіл Княжичі та Микитівка. Вони говорили про те, що з їхніх населених пунктів уже чотири місяці не їздить автобус до районного центру. Причина – вщент розбиті дороги і в ці села не може доїхати ані швидка допомога у встановлений час, ані пожежні машини. Звичайний же транспорт ці 25 км долає за півтори години, а то й більше. Перевізник згоден відновити маршрут лише за умови ремонту дороги.

Княжицький сільський голова Сергій Кузьменко зазначив, що депутати готові у рамках співфінансування виділити з бюджету сільської ради            130 тисяч гривень, ще виділити 60 тисяч гривень з сільського бюджету запропонувала Микитівський сільський голова Олена Ігнащенко.

Про жахливий стан доріг уже ходять легенди. Багаторічне недофінансування галузі, неефективне використання коштів призвели до того, що маємо. Але найголовніша сьогодні проблема – у великовантажних автомобілях, які вщент добивають існуюче покриття, непристосоване до таких великих навантажень. Про це наголосив голова обласної ради Володимир Токар під час робочої наради стосовно стану обласних доріг, зокрема в Ямпільському районі. Він зазначив, що це серйозна проблема і влада обов’язково повинна допомагати мешканцям області.

Іван Романюк пообіцяв, що вже наступного тижня до Ямпільського району виїдуть технічні працівники, де на місці ознайомляться зі станом доріг. Потім буде прораховано, скільки коштів потребуватиме ремонт. Пообіцяв до середини квітня доповісти голові обласної ради про ситуацію.

Володимир Токар запропонував підготувати депутатське звернення до  керівництва країни та спільно з іншими обласними радами направити його до Києва. «Доки не приймуть жорсткий закон і не будуть уведені великі штрафні санкції за перевантаження автомобілів, які йдуть цілими колонами, ми знищимо всі дороги. На сьогодні штрафи для великих агрохолдингів мізерні, а збитки державі завдаються мільярдні»,- наголосив очільник обласної ради.

« повернутися до списку новин