Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

На шляховому напрямку «Ямпіль-Микитівка-Княжичі» сьогодні працювала дорожня комісія

Переглядів: 546

 

7 квітня у обласній раді відбулася нарада під керівництвом голови обласної ради Володимира Токаря ініційована депутатом від Ямпільського району Костянтином Товстухою.

На обласній нараді зазначалося, зокрема, що тільки спільними зусиллями громад і держави можна вийти з глухого кута бездоріжжя. На жаль, керівництво Свеської селищної ради не виявило бажання взяти участь у цьому заході. Там вважають, що проблеми доріг повинні вирішуватися виключно коштами Державного бюджету.

Комісія, що прибула до Ямпільського району у складі Олексія Коноза, заступника з експлуатації та утримання автодоріг Сумської області, Антона Рідченка, інженера служби автодоріг Сумської області, Олександра Якімова, головного інженера філії «Глухівський ДЕД», на шляху від Ямполя до Княжич зупинялася на всіх проблемних ділянках, біля кожного мосту, місточка, труби, що перетинали шлях.

Антон Рідченко чесно і відверто сказав, що грошей, навіть на ямковий ремонт місцевих ямпільських доріг, не заплановано. Але за участі спів-фінансування можна хоч трохи пом’якшити їх жахливий стан.

Сільські голови, голова районної ради Ольга Губар у ході тестування шляху у складі комісії підраховували витрати на найменш затратні операції, дзвонили до керівництва ДП«Свеський лісгосп», Ямпільського ДАП «Ямпільський Агролісгосп», узгоджували спільні дії. У телефонному режимі постійно підтримували зв’язок з депутатом Сумської обласної ради Костянтином Товстухою.

Неупереджено і чесно «дивлячись фактам у очі» можна сказати, що на «асфальт небесний» чекати марно. Княжицький сільський голова Сергій Кузьменко готовий за підтримки громади вкласти у справу до                             200,0 тис.гривень.

Можливості Микитівки – скромніші, та Олена Ігнащенко говорить, що і її село осторонь важливої справи не залишиться. Дорожники ж пообіцяли, що у будь-яку вільну хвилину готові прислати грейдери, виділити щебню.

Депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха завжди докладав максимум зусиль для виконання наказів виборців. Є впевненість у тому, що він розбиратиметься й надалі.

« повернутися до списку новин