Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Прийом громадян депутатом обласної ради та очильником районної ради

Переглядів: 545

24 жовтня  депутат  Сумської обласної ради Костянтин Товстуха  та голова Ямпільської районної ради Ольга Губар  провели виїзний прийом громадян в селах Княжичі та Микитівка.

Жителів с. Княжичі цікавили питання зведення церкви, ремонту опалювальної системи в навчальному закладі, впровадження діяльності добровільної протипожежної дружини.

Після зустрічі разом з Княжицьким сільським головою Сергієм Кузьменко  депутат обласної ради  Костянтин Товстуха  та очільник районної ради Ольга Губар  побували на будівництві церкви та поцікавилися станом проведення ремонту пожежної техніки. Завітавши до Княжицького навчально - виховного комплексу, з директором Ольгою Васютенко обговорили питання опалювального сезону, проведення  поточного ремонту та забезпечення дошкільнят відповідними їх віку шкільними столами.

Жителі Микитівської сільської ради  просили переглянути графік роботи працівників пошти, так як газети надходять  з тижневим запізненням та поставили питання проведення ремонту шкільної будівлі в с. Зорино для проведення заходів.

Під час зустрічі завідувач сільським фельдшерсько-акушерським пунктом Лілія Дудко висловила щирі слова подяки сільському голові Олені Ігнащенко,  депутату обласної ради Костянтину Товстухи за  допомогу  у облаштуванні приміщення та у допомозі в придбанні медичного  обладнання.

До речі, як одного із основних спонсорів сільського медичного закладу, фельдшер відзначила місцевого фермера Петра Ігнащенка.

Підсумком виїзної приймальні стануть спільні рішення депутата  Сумської обласної ради  Костянтина Товстухи та голови Ямпільської районної ради Ольги Губар, котрі   будуть спрямовані на задоволення вимог виборців.

« повернутися до списку новин