Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Відбулася двадцять дев’ята сесія Ямпільської районної ради сьомого скликання

Переглядів: 511

        Сьогодні, 28 листопада, під головуванням Ольги Губар відбулася двадцять дев’ята сесія Ямпільської районної ради сьомого скликання.

       У її роботі взяли участь 17 депутатів, голова районної державної адміністрації Ірина Панченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

         Депутатським корпусом затверджено: звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року, Положення про аукціонну комісію з продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Ямпільського району, технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів Дружбівської міської ради  

           Внесено зміни до Районної програми соціального захисту населення на 2017 -2021 роки, Програми економічного і соціального розвитку Ямпільського району на 2018 рік та до рішення районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 року «Про районний бюджет Ямпільського району на 2018 рік».

         Депутатами підтримано звернення до голови правління ПАТ КБ «Приватбанк»  Петра Крумханзла щодо відновлення роботи Свеського відділення ПАТ КБ «Приватбанк» та розглянуто відповідь Свеського селищного голови Філонова Ю.С. на депутатський запит депутата районної ради Лесняка В.Г. щодо незадовільного надання послуг з водопостачання та водовідведення в смт Свеса.

        Також, депутатським корпусом ухвалено проект рішення щодо передачі крісел театральних.

 

 

« повернутися до списку новин