Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Навчалися голови та секретарі місцевих рад Ямпільщини

Переглядів: 592

Навчалися голови та секретарі місцевих рад Ямпільщини

 

        19 жовтня 2016 року на семінарі для голів та секретарів місцевих рад Ямпільського району було розглянуто низку питань, що стосуються соціального захисту населення. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації ретельно пояснила присутнім правила поселення непрацездатних громадян, які потребують постійного стороннього догляду, до будинку-інтернату; призначення компенсаційної виплати фізичним особам, які надають соціальні послуги; забезпечення подання документів для здійснення виплати пільги готівкою та призначення субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу пільговій категорії населення.                                                                

          Голова Федерації футболу Ямпільського району Олександр Савченко зупинився на проблемах розвитку дитячо-юнацького футболу в районі. Звернув увагу на участь команд міста, селищ, сіл району у проведенні щорічного  юнацького чемпіонату району з футболу, юнацьких турнірів.

          Про оформлення електронних ключів в Акредитованому центрі сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України розповіла Ірина Карпенко, начальник відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації. На питаннях електронного листування зупинилася керівник апарату райдержадміністрації Світлана Лящевська.

« повернутися до списку новин