Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю

Переглядів: 573

Сьогодні голова постійної комісії Ямпільської районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю Ірина Панченко провела чергове її засідання.

У роботі комісії взяли участь голова Ямпільської районної ради Ольга Губар,  голова постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, агропромислового комплексу Світлана Чудеса, начальники управлінь, відділів Ямпільської районної державної адміністрації та члени постійної комісії.

На розгляд порядку денного було внесено шість питань. За результатами розгляду проекти рішень «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року» та «Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2017 рік» підтримано депутатами.

Також схвалено проекти рішень щодо внесення змін до районних програм економічного і соціального розвитку Ямпільського району, соціального захисту населення на 2017 рік», зміни до плану роботи на 2017 рік та до рішення Ямпільської районної ради від 23.12.2016 «Про районний бюджет Ямпільського району на 2017 рік».

« повернутися до списку новин