Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Голова районної ради Ольга Губар привітала працівників приватного акціонерного товариства «Свеський насосний завод» з подвійним святом

Переглядів: 441

24 вересня приватне акціонерне товариство «Свеський насосний завод» святкувало подвійне свято – 150-ти річний ювілей з дня свого заснування та професійне свято - День машинобудівника України, яке щорічно припадає на четверту неділю вересня.

В цей день голова районної ради Ольга Губар привітала працівників зі святом, зазначила, що для всіх жителів Ямпільського району селище Свеса – це, в першу чергу, Свеський насосний завод, бо завод – це серце селища, його душа, головна рушійна сила всіх позитивних змін, що відбувалися на території селища.

Очільник району від імені депутатського корпусу районної ради подякувала працівникам підприємства за відданість обраній справі, за віру у своє рідне підприємство, у його майбутнє. Висловила вдячність керівництву заводу за турботу про ветеранів, за постійний пошук нових можливостей для модернізації виробництва. Нагородила грамотою голови районної ради фінансового директора заводу Вадима Бережного за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне відношення до виконання посадових обов’язків та побажала кожному заводчанину впевненості у завтрашньому дні, стабільності, добробуту, благополуччя, миру і злагоди!

 

« повернутися до списку новин