Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Перепоховання воїнів Другої світової війни у Степному

Переглядів: 493

Перепоховання воїнів Другої світової війни у Степному

За сприянням  депутата Сумської обласної ради  Костянтина Товстухи 13 жовтня  у с.Степне Ямпільського району відбулося перепоховання воїнів Другої світової війни. У цих краях більше 70 років потому точилися запеклі криваві бої.

    

 Цього літа, під час пошукових робіт, Сумською громадською організацією пошуку загиблих „Гварцієць”, яку очолює Дмитро Ященко,  було знайдені останки воїнів Другої світової війни, які полягли   в наших краях, захищаючи свою Батьківщину.

Перепоховання воїнів у Степному відбулося напередодні великого свята – Покрови Пресвятої Богородиці і, що символічно, напередодні Дня захисника Вітчизни.

                                                          

Виступаючи перед присутніми голова Ямпільської районної ради Ольга Губар відзначила, що за останні роки пошуковцями в Ямпільському районі знайдено, а громадами перепоховано, понад 200 солдатів. На жаль, імена їх невідомі, та подвиг їх безсмертний.

                                                     

Депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха наголосив, що війна триває, доки не похований останній солдат. Він віддав шану загиблим воїнам, подякував пошуковцям за їх самовіддану роботу на полях колишньої борні.

 

У світлий сонячний переддень Покрови, у центрі Степного, біля свіжого пагорбу, що виріс під великим хрестом, почесна варта прикордонників віддала останню шану безіменним воїнам минулого століття, які віддали свої життя за нашу свободу. Осінні квіти, покладені на могилу захисників Вітчизни, прикрасили останній надійний притулок солдатів.

 

 

 

« повернутися до списку новин