Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Актуальні питання обговорили з очільниками та секретарями місцевих рад Ямпільщини

Переглядів: 276

         У залі засідань Будинку рад відбувся семінар-навчання для міського, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад, який провела голова районної ради Ольга Губар.

          Розпочав семінар Олександр Яловенко, військовий комісар Ямпільського районного військового комісаріату, розповівши про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу.

Олена Терентьєва, начальник управління соціального захисту населення Ямпільської райдержадміністрації, висвітлила питання щодо виплати допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних родинах, доповіла про внесення змін до Районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки.

Про особливості виділення в натурі на місцевості земельних ділянок власникам земельних часток (паїв) проінформував Олександр Рубан, державний реєстратор Ямпільської селищної ради.

         Заступник директора – завідувач відділенням соціальних допомог вдома Ямпільського районного територіального центру надання соціальних послуг Інга Верховець розповіла про надання соціальних послуг непрацездатним громадянам району.

        Щодо навчання працездатного населення об'єднаних територіальних громад, селищних, сільських рад у Сумському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості доповіла Катерина Кусовська, провідний фахівець з питань зайнятості Ямпільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості.

Ірина Хавро, директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді зосередила увагу присутніх на новій формі виховання – сім'ї патронатного вихователя.

         Про внесення змін до переліку виборчих дільниць, утворених на постійній основі проінформував Ігор Небеський, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації.

         Підводячи підсумки, голова районної ради Ольга Губар довела інформацію присутнім про зустріч з керівництвом ПП «Ямпіль Інвест», де обговорювалося питання якнайскорішого розрахунку з населенням ПП «Ямпіль Інвест» за користування земельними ділянками за 2018 рік та з селсільрадами.

« повернутися до списку новин