Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Вітання

Переглядів: 623

 Дорогі жінки! 

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня! Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, - пов’язане з жінкою.

 Cаме на тендітних жіночих плечах тримається безліч найважливіших і найважчих робіт. Жінки створюють і плекають добробут не лише свого дому, своєї сім’ї, а й рідного села, селища, всієї держави.

Все прекрасне на землі від весни і променів сонця, все щасливе на землі – від жінки. А де жінка – там відповідальність, точність, чистота, допомога. Сьогодні територіальні громади району із 13-ти 6 очолюють жінки.

Найщиріші поздоровлення з нагоди свята хотілося б висловити жінкам-депутатам районної ради. А нинішній депутатський корпус налічує їх 9.

Низький уклін жінкам-ветеранам. Ваша самовідданість, героїзм, мужність і безкінечна любов подарували життя всім наступним поколінням.

Напередодні свята особливі вітання матерям, дружинам мобілізованих солдатів, які виховали справжніх патріотів України, які сьогодні захищають територіальну цілісність української держави та виборюють мир на рідній землі.

8 Березня – традиційно жіночий день,  коли особливо сонячно в природі від чоловічих посмішок та весняних квітів.

Шановніі жінки Ямпільщини!

Зі святом Вас, любі наші бабусі й матусі, сестрички і донечки,  колеги!

Прекрасні панянки, завжди залишайтеся  загадковими й ідеальними!

Ніколи не втрачайте бажання подобатися, бути цікавими і привабливими, і хай на все це у вас буде вдосталь часу. Зичу вам молодості і здоров'я, терпіння і любові!

Я щиро бажаю вам комфорту та затишку в душі, емоцій і тепла у серці, тверезості та ясності у думках, ініціативності й творчості у діях, здоров’я та краси у тілі, а також чистої всепоглинаючої любові!

Хай посміхаються Вам перші весняні квіти!

Хай не залишає Вас надія на краще життя!

Сімейного тепла, добра, домашнього затишку, мирного неба, міцного здоров’я, успіхів у роботі!

 

                                            З повагою

Голова районної ради                                               Ольга Губар

« повернутися до списку новин