Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Проблеми розвитку фізичної культури і спорту в Ямпільському районі - на порядку денному сесії районної ради

Переглядів: 634

Проблеми розвитку фізичної культури і спорту в Ямпільському районі - на порядку денному сесії районної ради

                  Відбулося пленарне засідання десятої сесії Ямпільської районної ради сьомого скликання. Його провела голова районної ради Ольга Губар.

             На сесію були запрошені заступники голови, керівник апарату, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, міського, селищних, сільських голів, начальника Ямпільського відділу Шосткинської місцевої прокуратури, т.в.о. начальника Ямпільського відділення поліції (с. Ямпіль) ГУНП в Сумській області, директора КП „Медіасвіт Ямпіль”.

                В порядку контролю за виконанням районних програм було винесено на розгляд  сесії районнї ради три питання: "Про хід виконання Програми фізичної культури і спорту в Ямпільському районі на 2013-2017 роки", "Про хід виконання Районної програми протидії на туберкульоз у 2013-2016 роках" та "Про хід виконння програми розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Ямпільського раойну на 2006-2020 роки". Останнє депутатами районної ради було знято з порядку денного і дано доручення відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та ціивільного захисту райдержадміністрації розробити проект нової програми та розглянути її на сесії районної ради. Народні обранці приділили багато уваги розгляду питань щодо розвитку фізичної культури і спорту в районі, основним завданням, шляхам, способам вирішення проблем, фінансовому забезпеченню, очікуваним результатам. Після довготривалаго обговорення інформації начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олега Проценка про хід виквиконання Програми фізичної культруи і спорту в Ямпільському районі на 2013-2017 роки було  приняли рішення внести зміни до даної Програми.

                    Депутати  внесли зміни до програми економічного і соціального розвитку, до бюджету району на 2016 рік та до Районної програми соціального захисту населення на 2014-2016 роки, розглянули питання, що стосувалися комунальної власності.

           

« повернутися до списку новин