Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

День села в Орлівці

Переглядів: 486

День села

 

           З Днем села земляків з маленької батьківщини, Орлівки, що на  Ямпільщині, привітав депутат обласної ради

Орлівка здавна славиться трудівниками. «Це єдине село у Ямпільському районі, - наголосив у своєму привітання до односельців депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха, – яке дало Україні Героя соціалістичної праці свинарку валентину Булану!».

         Батьохи, товстухи, особливці, клінцови -  цим, та багатьом іншим сімействам  старовинного села низько вклонилася і передала слова подяки від керівництва району керуюча справами виконавчого апарату Ямпільської районної ради Валентина Яструб.

         Сільський голова Володимир Гончаров нагадав велелюдному товариству, що мирне сьогодення Орлівки відстояли не тільки учасники другої світової, а й герої АТО. Всі, як один, встали і пом’янули хвилиною мовчання односелця, В’ячеслава Заболотнього, котрий загинув минулоріч у борні з терористами.

         Голова громади передав вітання і гарячу підтримку нинішнім воїнам, які боронять Україну в зоні АТО: Дмитру Дворніченку, Олександру Жовтобрюху, Сергію Сичу, Олександру Сергієнку, Сергію Рибкіну.

         Особливої шани і подарунків на День Орлівки удостоїлись мати-героїня Олександра Андріївна Охременко, інваліди другої світової війни Андрій Іванович Клименко, Федір Іванович Стеценко.

         Народні майстрині Валентина та Ольга Товстухи, Юлія та Яна Клишкові, Олександра  Бабенко отримали з рук голови сільради грамоти та цінні подарунки. До речі, Володимир Гончаров висловив щирі слова подяки на адресу депутата облради Костянтина Товстухи за допомогу в проведенні свята.

         Таланти Орлівки показали свою мистецьку зрілість односельчанам і гостям села. У концерті взяли також участь аматори з сусідньої індустріальної Свеси.

         І лунали пісні над селом орлиним, над капличкою, яку звів депутат Костянтин Товстуха  –  до світанку! 

Величали люди Україну!

                 

« повернутися до списку новин