Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

День села в Грем‘ячці

Переглядів: 399

День села в Грем‘ячці

            05 серпня 2016 році День села відсв’яткували в селі Грем‘ячка. На зазначений захід завітала голова Ямпільської районної ради Ольга Губар та депутат Ямпільської районної ради Вадим Бойчунь.

        Голова районної ради з вітальними словами звернулась до учасників заходу, зазначивши, що день села - це особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось.

                Саме в цей день з’їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку, цінні поради батька.

         Найтепліши слова вітання передала кожній родині від депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстухи, який постійно опікується проблемами села. Зазначила, що і в цьому році допоміг вирішити питання по придбанню матеріалів для проведення ремонтних робіт Грем‘яцького фельдшерсько-акушерського пункту та Будинку культури.

         Побажала добробуту та злагоди в родинах, міцного здоров‘я, процвітання селу. Щоб народжувалися і підростали діти, спокійно і захищено почувалися люди похилого віку, щастя, любові та достатку кожному дому,  кожній родині.

           За високий професійний рівень, сумлінну працю на освітянській ниві, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління Почесною грамотою голови Ямпільської районної ради нагороджений Мураста Леонід Іванович, керівник зразкової вокальної студії «Чарівний Ключик» комунального закладу Ямпільської районної та юнацької творчості Ямпільської районної ради Сумської області.

           Своєю майстерністю виконання пісень порадували жителів села та гостей художній колектив села Грем’ячки та сусіднього села Іващенкове Глухівського району.

            Найкращі побажання сусідам-грем’ячанам передав староста села Іващенкове Іван Пугач.

 

« повернутися до списку новин