Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Працівників пошти Ямпільщини  вітали з професійним святом - Всесвітнім днем пошти

Переглядів: 564

Традиційно, у першу декаду жовтня, голова Ямпільської районної ради Ольга Губар вітає працівників пошти Ямпільщини з професійним святом - Всесвітнім днем пошти.

Вітаючи поштарів, Ольга Губар зазначила: «Сьогодні пошта є надійним помічником органів влади та місцевого самоврядування, що виконує серйозні соціальні завдання, у тому числі доставка пенсій, соціальних виплат, періодичних видань та поштових відправлень. У цьому заслуга усієї команди і, зокрема,  листонош, – цих високоповажних людей, яких кожен радий бачити на порозі свого будинку. Приємно, що ви, поштовики, усвідомлюєте важливість своєї роботи, налагоджуєте взаємовигідну співпрацю з населенням, дбаєте про розширення ринку поштових послуг, зміцнення довіри споживачів. Ваша невтомна праця забезпечує зв’язок та об’єднує людей, розділених великими відстанями.

Прийміть щиру вдячність за невтомну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє простір.

Від щирого серця вітаю вас зі святом, бажаю всім миру, міцного здоров’я, щастя, добробуту та успіхів у вашій важливій справі!».

За сумлінну працю, професіоналізм, витримку і відданість професії та з нагоди професійного свята – Всесвітнього дня пошти голова Ямпільської районної ради  Ольга Губар вручила Почесні грамоти Марині Гончаревській, заступнику начальника ВПЗ Ямпіль АТ Сумської дирекції „Укрпошта", Наталії Резнік, оператору поштового зв’язку ВПЗ Свеса Сумської дирекції ПАТ «Укрпошта» та Подяки - Ірині Пилаєвій, листоноші ВПЗ Ямпіль АТ Сумської дирекції  „Укрпошта", Оксані Коржовій, листоноші ВПЗ Свеса АТ Сумської дирекції  „Укрпошта".

 

« повернутися до списку новин