Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Марчихиній Буді – 365 років!

Переглядів: 511

Марчихиній Буді – 365 років!

Марчихино Будці днями відсвяткували День села. Святкування припало на 365 роковини з дня заснування на північному кордоні Сумщини, на Ямпільщині, одного з наймальовничих поселень України.

У гості до селян завітали голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха, очільники сусідніх громад.

Голова районної ради Ольга Губар щиро привіталавсіх зі святом, подякувала за самовіддану працю на землі і висловила впевненість, що Світлана Нещерет, сільський голова, й надалі дослуховуватиметься до прохань і порад своїх односельців.

Виступаючи перед селянами, Костянтин Товстуха сказав, що за три з половиною століття село пережило багато важких подій, але зі всіх цих складних подій селяни виходили з честю і гідністю.

Очільник громади - Світлана Нещерет, в свою чергу, від імені жителів села подякувала Костянтину Товстусі за постійну підтримку громади села, фінансову допомогу культурно-освітнім закладам, окремим громадянам, які гостро потребують фінансової підтримки та всім, хто допомагав в організації проведення свята.

Родзинкою свята стали куточки з вареним і печеним на столах,яке             приготували дбайливі господині, з глиняними іграшками, зробленими руками дітлахів, і сувенірами, виробленими на ТОВ „Лінен оф Десна”.

В День села на площі під Будинком культури цінні подарунки отримували кращі працівники, матері-героїні, молоді мами, котрі вперше народили дітей.

Оплески під час святкового концерту не вщухали аж до святкового салюту. А після ще довго лунала музика і пісні. Здається, саме про Марчихину Буду писав великий Тарас:

Красується,любується                                                 
Навсю Україну. 
А понад ним зеленіють 
Широкії села, 
А у селах у веселих 
І люде веселі. 

                                                                   

« повернутися до списку новин