Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Навчалися очільники та секретарі місцевих рад

Переглядів: 354

 

20 червня у залі засідань Будинку рад відбувся семінар-навчання для селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад.

Розпочала семінар начальник Відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Ямпільському та Середино-Будському районах Олена Вечірко, яка зупинилася на питаннях державної реєстрації актів цивільного стану.

Про зміни в порядку надання субсидій та організацію направлення груп дітей на оздоровлення та відпочинок до дитячих таборів "Артек", "Молода гвардія" розповіла заступник начальника–начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту  населення  Ямпільської райдержадміністрації Марина Тимохова.

Фінашко Андрій, начальник Ямпільського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, зупинився на питаннях епізоотичного благополуччя в районі у зв'язку з захворюванням на лейкоз великої рогатої худоби.

Щодо надання земель сільськогосподарського призначення учасникам АТО та іншим громадянам розповіла Наталія Рябуха, в.о. начальника Міжрайонного управління у Середино-Будському та Ямпільському районах Головного управління Держгеокадастру у Сумській області.

« повернутися до списку новин