Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою

Переглядів: 270

29 травня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Ямпільської районної ради сьомого скликання з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою.

На засіданні даної комісій було розглянуті такі питання:

1. Про визначення опорного закладу освіти Свеського освітнього округу, утворення його філії та реорганізацію Княжицького навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад.

2. Про нагородження Почесною відзнакою Ямпільської районної ради „За вагомий внесок у розвиток Ямпільського району” Шпака Г.І.

3. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Ямпільська центральна районна лікарня»  Ямпільської районної ради Сумської області.

4. Про внесення змін до Регламенту роботи Ямпільської районної ради сьомого скликання.

5. Про звіт постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою.

6. Про хід виконання рішення тринадцятої сесії Ямпільської районної ради шостого скликання від 23.12.2016 «Про Комплексну районну програму «Правопорядок на 2016-2020 роки».

7. Про хід виконання рішення другої сесії Ямпільської районної ради сьомого скликання від 16.12.2015 «Про організацію прийому громадян району депутатами Ямпільської районної ради сьомого скликання».

8. Про зняття з контролю рішення десятої сесії Ямпільської районної ради сьомого скликання від 21.12.2018 «Про проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями»;

9. Про розгляд звернення депутата районної ради Лесняка В.Г.

 

 

« повернутися до списку новин