Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Відбулася сорок шоста сесія Ямпільської районної ради

Переглядів: 454

 

Відбулася сорок шоста сесія Ямпільської районної ради під головуванням голови районної ради Ольги Губар.

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету Ямпільського району за 9 місяців 2020 року.

Фактично до районного бюджету надійшло доходів у сумі 74 685 494 гривні, що становить 74,7% до уточнених річних призначень. Надходження загального фонду склали 71 001 628 гривень (74,4% до уточнених річних асигнувань), спеціального – 3 683 866 гривень (81% до призначень на рік з урахуванням змін).

З державного бюджету у повному обсязі до призначень на 9 місяців 2020 року отримано: базову дотацію – 7 142 400 гривень, освітню субвенцію– 22 748 400 гривень, медичну субвенцію – 3 177 800 гривень.

Було прийнято рішення про ініціювання передачі об’єктів зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Ямпільського району у комунальну власність Ямпільської селищної ради та Свеської селищної ради. Даним рішенням передбачається звернутися до Ямпільської та  Свеської селищних рад з пропозицією надати згоду на прийняття безоплатно у комунальну власність Ямпільської та Свеської селищних територіальних громади, а при наданні згоди – передати безоплатно з 01 січня 2021 року у комунальну власність Ямпільської та Свеської селищних територіальних громад.

До Свеської селищної територіальної громади:

цілісні майнові комплекси, які розташовані на території Свеської селищної ради та знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Ямпільського району (Свеську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №2 «ліцей», Свеську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №1, Марчихинобудську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, Орлівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад;

майно, яке розташоване на території Свеської селищної ради та знаходиться у користуванні структурних підрозділів КНП «Ямпільська ЦРЛ» (Свеська селищна лікарня, амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с. Марчихина Буда, фельдшерсько-акушерські пункти с. Орлівка,  с. Микитівка, с. Княжичї, однокімнатна квартира площею 23,8кв.м.);

майно, яке розташоване на території Свеської селищної ради та знаходиться у користуванні структурних підрозділів комунального закладу Ямпільська районна централізована бібліотечна система (Княжицька, Марчихинобудська, Микитівська, Орлівська сільські філії, Свеська філія сімейного читання).

 

До Ямпільської селищної територіальної громади:

районний центр культури і дозвілля;

КНП «Ямпільська центральна районна лікарня»;

районний Центр дитячої та юнацької творчості;

районну станцію юних натуралістів;

районну дитячо-юнацьку спортивну школу;

районну дитячу музичну школу;

районний центр професійного розвитку педагогічних працівників;

районний краєзнавчий музей;

районну централізовану бібліотечну систему;

районний Будинок культури;

нежитлову будівлю загальною площею 312,8кв.м;

нежитлове приміщення будівлі загальною площею 146,4кв.м;

Ямпільські загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів № 1, №2, Імшанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, Воздвиженський, Степненський, Шатрищенський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад ;

районний Будинок рад.

Депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Ямпільського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки, до Районної програми соціального захисту населення на 2017–2021 роки, Програми розвитку надання медичної допомоги населенню Ямпільського району комунальним некомерційним підприємством "Ямпільська центральна районна лікарня" Ямпільської районної ради Сумської області на 2020 рік, Районної програми «Культура Ямпільщини у 2018-2020 роках" та до районного бюджету на 2020 рік.

За рахунок коштів, що передаються до бюджету розвитку, збільшено видатки на 338 014 гривень, з них: 100 000 гривень на капітальний ремонт внутрішніх туалетів Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 "ліцей", 100 000 гривень для передачі міжбюджетного трансферту бюджету смт Ямпіль на капітальний ремонт доріжок на території ДНЗ ясла-садок "Малятко", 32 000 гривень на придбання відеокамери для Ямпільського районного центру культури та дозвілля, 104 834 гривні на придбання медичного обладнання для комунального некомерційного підприємства "Ямпільська центральна районна лікарня".

Залишки невикористаних асигнувань по бюджету розвитку в сумі     187 366 гривень перерозподілено комунальному некомерційному підприємству "Ямпільська центральна районна лікарня" на придбання медичного обладнання.

« повернутися до списку новин