Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Чуйківка чує кожного серцем

Переглядів: 529

День села  15.07.2016        

 

      Чуйківка чує кожного серцем

 

Одне з неповторних, чарівних  сіл на Ямпільщині – Чуйківка! Його мешканці  дружно відзначили День  села. У гості до чуйківців з’їхалися дружбівці, ямпільчани, свесяни – весь район віншував зі святом старовинне село.

У сільському Будинку культури, старішина краєзнавців області, голова Ямпільської районної  організації ветеранів, колишній директор Чуйківської десятирічки, член виконавчог комітету сільської ради Петро Гаврилович Могила знайомив гостей з героїчним минулим села.  Чуйківка  дала світові багатьох видатних людей: вчених, військових, працівників сільського господарства.

Виступаючи перед людьми, голова сільської ради Олег Чернов, від щирого серця подякував всім, хто взяв участь в організації свята, а особливо теплі слова звучали на адресу депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстухи.

          Завдячуючи зусиллям і старанням Костянтина Товстухи, - сказав голова сільської ради, - наше село прикрашене майданчиками для відпочинку дітей, Будинку культури придбали  ноутбук за кошти з депутатського резерву.  Нужденні сім’ї, хворі люди отримають  матеріальну допомогу  на лікування від депутата. Та й в організацію  свята  села Костянтин Олександрович зробив вагомий внесок.

         Художній керівник сільського Будинку культури Надія Матющенко разом з колективом художньої самодіяльності, талановитими чуйківцями подарували людям в День села неперевершене дійство! Тут вирували танці, до зоряного неба підносились українські пісні, Солоха з рогачем розганяла нечисту силу!

         Люди бажали один-одному щастя і, головне – миру.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин