Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Депутати Ямпільщини затвердили низку звітів та внесли зміни до районних програм

Переглядів: 359

26 вересня відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесія районної ради сьомого скликання під головуванням Ольги Губар.

Перед початком роботи очільник району Ольга Губар вручила подяки  Сумської обласної ради депутатам районної ради Ірині Панченко, Олегу Посохову та депутатам Свеської селищної ради Роману Лукашу, Григорію Романенку за активну участь та вагомий особистий внесок у зайняте ІІ загальнокомандне місце у фінальному етапі VІІ Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної ради АРК, обласних, районних, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад.

У роботі сесії взяли участь Ліфиренко Р.Г., заступник керівника Шосткинської місцевої прокуратури, Куліш М.С., начальник Ямпільського відділення поліції ГУНП в Сумській області.

На порядок денний було винесено 16 питань, депутати доповнили його ще одним питанням: "Про звернення до Міністра інфраструктури України Омеляна В. В. та виконуючого обов’язки голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Кравцова Є.П. щодо недопущення закриття товарних станцій Янпіль і Свеса та ситуації, яка склалась з замовленням вагонів для перевезення продукції підприємствами Ямпільського району Сумської області". Всього розглянуто 17 питань.

Одноголосно підтримано запит депутата районної ради Валентина Лесняка до голови Свеської селищної ради щодо вжиття конкретних заходів Свеською селищною радою у забезпеченні якісного надання послуг з водопостачання та водовідведення та приведення в належний технічний стан системи в селищі.

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року, заслухали інформації заступника керівника Шосткинської  місцевої прокуратури та начальника Ямпільського відділення поліції ГУНП в Сумській області за І півріччя 2018 року. У ході контролю розглянуто питання про  хід виконання Районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки.

Внесено зміни до Районної програми соціального захисту населення на 2017–2021 роки, Комплексної районної програми «Правопорядок на 2016- 2020 роки», Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Ямпільському районі на 2017-2020 роки, Програми економічного і соціального розвитку Ямпільського району на 2018 рік, рішення Ямпільської районної ради від 22.12.2017 «Про районний бюджет Ямпільського району на 2018 рік» та рішення двадцять сьомої сесії Ямпільської районної ради шостого скликання від 08.11.2013 «Про встановлення розміру щомісячної батьківської плати та пільг за навчання дітей в КЗ Ямпільська ДМШ».

Своїм рішенням депутати надали згоду на прийняття майна з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ  району.

Велику дискусію викликало питання про надання згоди на прийняття об’єктів права комунальної власності територіальної громади смт Свеса до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Ямпільського району. В результаті жвавого обговорення депутати зняли дане рішення з розгляду.

Одноголосно затверджено передавальний акт, складений комісією з припинення шляхом реорганізації в результаті приєднання Усоцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ямпільської районної ради Сумської області та передавальний акт, Статут та визначення інших заходів, пов’язаних з реорганізацією шляхом перетворення комунального закладу «Ямпільська центральна районна лікарня» Ямпільської районної ради Сумської області у комунальне некомерційне підприємство «Ямпільська центральна районна лікарня» Ямпільської районної ради.

Затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів Ямпільської селищної ради, Микитівської сільської ради та Дружбівської міської ради Ямпільського району.

 

 

« повернутися до списку новин