Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

СЕМІНАР

Переглядів: 619

У залі засідань Будинку рад відбувся семінар-навчання для міського, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад.

Розпочав семінар головний інспектор Ямпільського сектору управління ДСНС України в Сумській області Євген Кривоніс, який проаналізував стан утримання протипожежного водопостачання та добровільних пожежних команд в районі. Пожежники 25-ої самостійної пожежної частини продемонстрували присутнім сучасне знаряддя пожежника, яке було придбане для виконання їх службових обов'язків.

 

 

   

 

 

 

Питання про хід виконання призову на строкову військову службу восени 2016 року та про військову службу за контрактом висвітлили головні спеціалісти Ямпільського  районного військового комісаріату.

 

Начальник архівного відділу районної державної адміністрації Опенько Катерина зупинилася на питаннях складання, схвалення, погодження та затвердження номенклатури справ на 2017 рік та порядку передачі непрофільних документів архівному відділу райдержадміністрації.

 

На основних етапах виконання Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року розповіла Чудеса Світлана, начальник відділу агропромислового розвитку Ямпільської районної державної адміністрації.

Були висвітлені питання щодо надання соціальних послуг Ямпільським районним територіальним центром надання соціальних послуг та надання відомостей щодо осіб, нездатних пересуватися самостійно, відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

Наприкінці семінару голова районної ради Ольга Губар акцентувала увагу присутніх на порядок оформлення електронних ключів та своєчасність подання декларацій депутатами місцевих рад району.

 

« повернутися до списку новин