Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

День села в Орлівці

Переглядів: 397

         30 червня День села відсвяткували в селі Орлівка. На зазначений захід завітали керівництво Ямпільської районної та Микитіської сільської рад.

         Вітаючи громаду Орлівський сільський голова Володимир Гончаров подякував за допомогу ТОВ «АФ «Орлівска», підприємцям та активістам села.

         Керуючий справами виконавчого апарату Ямпільської районної ради передала найтепліші слова вітання від голови Ямпільської районної ради Ольги Губар, зазначивши, що день села - це особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось.

         Побажала добробуту та злагоди в родинах, міцного здоров‘я, процвітання селу. Щоб народжувалися і підростали діти, спокійно і захищено почувалися люди похилого віку, щастя, любові та достатку кожній родині.

          Вручила подяки Ямпільської районної ради Дворніченко Ніні Андріївні,

директору Орлівського НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Ямпільської районної ради Сумської області, за сумлінну працю на освітянській ниві, активну громадську позицію, високий професійний

рівень, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління   та Волочай Тамарі Вікторівні, головному спеціалісту управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації, за сумлінну працю, за активну життєву позицію та з нагоди Дня села.

         Дуже схвально жителями села було сприйнято підведення підсумків конкурсу «Краще подвір’я», вітання наймолодших та жителів найповажнішого віку громади.

         Окрасою свята стала презентація вишитих хусток, представлених народною майстринею Валентиною Товстухою.

         Довго лунали пісні у виконанні талановитих аматорів: учнів школи, гурту «Забава» (Товстуха Ольга, Наталія Потапенко, Наталія Гончаренко, Надія Ошомок, керівник Поволяшко Микола), Сергія Ступака, Валентини Фоминої, Тетяни Іванченко, Володимира Гонтаренка, гостей КЗ Ямпільського районного центру культури і дозвілля, Свеського палацу культури та КУСОР «Свеський психоневрологічний інтернат».

« повернутися до списку новин