Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

               Віват, таланте!

Переглядів: 304

             

 

1 червня, в День захисту дітей, зала районного центру культури та дозвілля була переповнена талановитими дітьми, їх творчими наставниками та батьками. Адже, у цей день відбувся звітний концерт Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості, «Віват, таланте!»

Звітний концерт – хвилюючий та відповідальний захід, це підсумок спільної роботи педагогів та їх талановитих учнів.

Атмосфера творчості панувала скрізь. Ще у фойє РЦКД на гостей чекала виставка творчих робіт вихованців гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Дитячі малюнки, вироби з бісеру, яскраві картини вишиті стрічками, цікаві фігури з паперу, зроблені в техніці «Оригамі» – все це з цікавістю та захопленням розглядали відвідувачі, запрошені на концерт.

Свої таланти демонстрували кращі солісти та колективи Центру дитячої та юнацької творчості, а саме: Зразкова вокальна студія «Чарівний ключик» (керівник Л.Мураста), Народний хореографічний колектив «Сувенір» (керівники: Н.Павлюсь, І.Жаботинська, художній керівник В.Тихоновський – заслужений працівник освіти України), команда КВН «Гарні діти» (керівник М.Баннік).

Концертна програма була цікавою та насиченою. На сцену вийшли діти різного віку – від наймолодших вихованців до випускників.  Для декого цей концерт став дебютом, а для досвідчених вихованців – ще однією можливістю вразити всіх майстерністю та неповторністю. Феєричним виступом привітала всіх присутніх в залі керівник  гуртків Центру – Вікторія Товстуха, зачарувавши глядачів своєю енергією .

Привітали юних талантів Народний депутат України Андрій Деркач, голова районної ради Ольга Губар та начальник відділу освіти, молоді та спорту Олег Проценко. Гості подякували педагогічному колективу за плідну працю, а батькам – за виховання талановитих дітей та вручили грамоти, подарунки кращим педагогами та вихованцям закладу.

Всі присутні отримали величезний заряд позитиву. Звітний концерт Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості ще раз довів – багата талантами наша рідна Ямпільщина. І не важливо де росте дитина: у великому місті чи в невеличкому селищі – всі діти від природи обдаровані. Головне вчасно розпізнати таланти!

« повернутися до списку новин