Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Голова районної ради Ольга Губар взяла участь у мітингу до Дня визволення населених пунктів нашого краю від фашистських загарбників у роки Другої світової війни

Переглядів: 544

Працівники Ямпільської районної ради на чолі з головою Ольгою Губар взяли участь у мітингу до Дня визволення населених пунктів нашого краю від фашистських загарбників у роки Другої світової війни.

Звертаючись до присутніх очільник району зазначила, що в пам’яті жителів Ямпільщини навіки залишаться бойові подвиги наших батьків і дідів, які ціною неймовірних зусиль відстояли наш край, наш рідний Ямпіль. Ольга Губар  відмітила значну роботу пошукових загонів, завдяки яким було перепоховано останки 234 бійців. Особливі слова вдячності висловила людині, яка започаткувала роботу пошуковців в Ямполі і цій справі віддала багато зусиль та любові. Вічна, світла пам’ять Надії Іванівні Соломко.

У цей нелегкий для нашої України час, подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України, ми пишаємося героями, які сьогодні відстоюють суверенітет і свободу нашого краю, нашої Батьківщини.

Присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Завершився захід покладанням квітів до Меморіалу землякам – визволителям.

« повернутися до списку новин