Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Виїзний прийом громадян у Свесі і Орлівці

Переглядів: 475

Виїзний прийом громадян у Свесі і Орлівці

Голова Ямпільської  районної ради Ольга Губар провела виїзний прийом громадян у Свеській селищній раді та у Орлівській  сільській.

У Свесі з наболілими питаннями на прийом  заходили пенсіонери, робітники, керівники освітніх, лікувальних закладів. Пенсіонерку Олену Дмитрівну Бєлку, наприклад, цікавило, чому працівники газового господарства не приносять детальнішу розпечатку з лімітами на використання газу. І, головне, ніхто не відповідає на дзінки у дільниці. 

Спеціаліст управління соціального захисту населення райдержадміністрації відразу зателефонувала відповідальній особі газового господарства, попередила їх про недопустимість такого ставлення до людей, особливо похилого віку, і роз’яснила бабусі, що в неї є ще навіть запас невикористаного ліміту на літній період.

Директор Свеського професійно-технічного навчального закладу Тетяна Родителєва поділилася тривогою, щодо труднощів у підготовці табору відпочинку для дітей у Свесі.

Підприємець Тетяна Малікова запитувала, коли ж нарешті запросять експерну комісію, яка б визначила об’єм ремонтних робіт у Палаці культури,  і оцінила їх вартість. Свеса вже сім років без чудового закладу. Їй було роз’яснено, що з директором Палацу культури, два дні тому зустрічався депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха, вони  оглянули проблемні приміщення Палацу, і на часі вже приїзд спеціалістів.

Та головною подією під час виїзного прийому  громадян став цілий колектив мешканців Свеси. Зала селищної ради ледь вмістила всіх бажаючих висловити своє занепокоєння чутками про закриття стаціонарного відділення селищної  лікарні. Висловлювалися пропозиції щодо роботи в лікарні виїзних лікарняних бригад, спеціалістів  – хірургів, терапевтів.

Голова Орлівської сільської ради Володимир Гончаров зазначив, що селяни завантажені зараз наведенням порядку на сільському цвинтарі, на  вулицях села. Володимир Володимирович висловив загальну думку короткими реченнями:

 – У селянина турбот вистачає. І громадських, і домашніх. Головне – нам не заважати. А справу свою робимо надійно.

« повернутися до списку новин