Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Депутати Ямпільської районної ради прийняли контруктивні рішення на двадцять шостій сесії районної ради

Переглядів: 410

Відбулася двадцять шоста  сесія Ямпільської районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Ольги Губар.

Попередньо на засіданнях постійних комісій районної ради були розглянуті питання порядку денного сесії.

У роботі пленарного засідання взяли участь 19 депутатів із 26, заступник голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищні голови.

Депутати затвердили Програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Ямпільського району на період до 2020 року, звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року, внесли зміни до районного бюджету та програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік, Районної програми соціального захисту населення на 2017–2021 роки, Статуту районного комунального закладу Ямпільська районна дитячо-юнацька спортивна школа, розглянули хід виконання Комплексної районної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки».

Депутати визначили опорним закладом Ямпільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2, затвердили статут та утворили її філію на базі Усоцької загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів.

Було розглянуто ряд комунальних питань щодо надання в оренду приміщень Будинку рад та приватизації майна бувшого районного Будинку культури, затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів Ямпільської селищної ради, Шатрищенської сільської ради.

Депутати прийняли звернення до Голови Антимонопольного комітету України Терентьєва Ю.О., голови Сумської обласної державної адміністрації Клочка М.О. щодо ситуації, яка склалася на ринку закупівлі молока у Ямпільському районі, але не підтримали звернення депутата районної ради Лесняка В.Г. щодо введення в експлуатацію Свеського КЗ «Палац культури зі спортивною залою та бібліотекою».

 

« повернутися до списку новин