Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

В Ямпільській загальноосвітній школі №2 відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Віктору Володимировичу Цвілодубу

Переглядів: 156

В Ямпільській загальноосвітній школі №2 відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Віктору Володимировичу Цвілодубу, людині, яка назавжди увійшла в історію Ямпільщини.

Участь у заході взяла керуючий справами виконавчого апарату Ямпільської районної ради Валентина Яструб. Звертаючись до присутніх, Валентина Яструб зазначила, що всі ми пам’ятаємо Віктора Володимировича як вчителя з великої літери, наставника багатьох поколінь та краєзнавця, що зробив неоціненний внесок в справу вивчення історії рідного краю. Будучи істориком, він довгий час займався краєзнавчою роботою, приймав активну участь у зібранні матеріалів з історії району і селища, коли писалася книга „Історія міст і сіл УРСР. Сумська область”, а також в написанні до 10-ї річниці Незалежності історичного нарису „Зелен – край”. Ямпільщина на зламі тисячоліть. Нариси та портрети”, в якій Віктор Володимирович був одним із співавторів. 

По завершенню урочистої частини, присутніх запросили до шкільного музею, де відбулося детальне знайомство з життям та діяльністю нашого видатного ямпільчанина.

                                                               

                                                               

                                                               

                                                                        

« повернутися до списку новин