Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Голова Ямпільської районної ради Ольга Губар привітала працівників ДП «Ямпільський агролісгосп» з професійним святом

Переглядів: 699

Сьогодні голова Ямпільської районної ради Ольга Губар привітала працівників ДП «Ямпільський агролісгосп» з професійним святом. З гордістю відмітила, що «Ямпільський агролісгосп» є одним з найкращих в районі, та лідирує серед комунальних лісогосподарських підприємств в області по переробці деревини. Також господарство є одним з головних бюджетоутворюючих підприємств нашого краю.

Очільник району зазначила, що зміцнюючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд Ямпільщини, працівники лісгоспу роблять вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, а створені їхніми працьовитими руками зелені насадження надійно захищають  землі нашого району від водної та вітрової стихії.

Ольга Губар побажала працівникам господарства нових успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, родинного щастя, миру, достатку, щоденної радості від спілкування з природою та відчуття задоволення від улюбленої справи. Нагородила грамотами Ямпільської районної ради кращих працівників підприємства. Серед них Дмитро Деменський, Олександр Бондар, Володимир Московко, Любов Одарченко, Тетяна Клінцова.

         

« повернутися до списку новин