Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

28 червня голова Ямпільської районної ради Ольга Губар взяла участь у заходах, присвячених 21-й річниці Конституції України.

Переглядів: 553

           Вітаючи зі святом, Ольга Губар побажала всім присутнім, родинам міцного здоров’я, щастя, добра, нових здобутків та трудових перемог задля розвитку рідного району та зміцнення нашої держави – України, зазначила: «Нині Україна проходить чи не найважче за часи своєї незалежності випробування — випробування на єдність та територіальну цілісність».

Побажала, щоб принципи демократії, рівності, верховенства права, задекларовані в основному законі нашої держави – Коституції України - повністю втілювалися в наше повсякденне життя, щоб всі люди в Україні відчували себе надійно захищеними Конституцією нашої держави.

Разом з тим зазначила, що не слід забувати, що конституційні норми, якими б вони передовими і демократичними не були, самі по собі не змінять життя на краще. Сьогодні, аби перетворити зміст на результат, усім нам потрібні підвищена відповідальність і самовіддана праця.

 

« повернутися до списку новин