Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Під керівництвом голови Ямпільської районної ради Ольги Губар, 19 липня 2017 року, проведено семінар з селищними та сільськими головами, секретарями місцевих рад

Переглядів: 513

 

На початку семінару слово для інформування учасників заходу було надано голові Ямпільської районної державної адміністрації Ірині Панченко, яка зупинилася на актуальних питаннях:  на підготовку документів сільськими та селищними радами району, що подаються на розгляд районної комісії з питань у галузі земельних відносин Ямпільської районної державної адміністрації  та порядок використання земель сільськогосподарського призначення державної власності.

Про роботу лісовпорядної експедиції в районі докладно розповів директор ДП «Свеський лісгосп» Олег Закусило і запропонував головам місцевих рад прийняти активну участь у роботі експедиції, що дасть змогу визначитися з лісонасадженнями на підпорядкованій території.

Заступник начальника управління – начальник відділу грошових виплат і компенсацій  управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації Марина Тимохова детально зупинилася на змінах, які внесено до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги, розповіла про порядок надання психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції.

Головний спеціаліст відділу документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату Ямпільської районноїдержавної адміністрації надала роз’яснення щодо роботи зі зверненями громадян.

Про зміни до ЗаконуУкраїни «Про безоплатну правову допомогу»  розповів Володимир Лящевський.

Начальник Ямпільського відділення поліції ГУ НП в Сумській області Сергій Забозлаєв надав повну інформацію про результати оперативно-службової діяльності Ямпільського відділення поліції по кожній місцевій раді, запропонував очільникам місцевим тісно співпрацювати.

Підводячи підсумки, Ольга Губар звернула увагу присутніх на окремі положення Закону України «Про запобігання корупції» та на їх неухильному виконанні.

« повернутися до списку новин