Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Урочистості з нагоди Дня працівника лісу

Переглядів: 382

      Сьогодні з нагоди Дня працівника лісу у актовому залі  ДП «Ямпільський агролісгосп» відбулися урочистості.

       У заходах взяла участь голова Ямпільської районної ради Ольга Губар.           

       Директор державного підприємства «Ямпільський агролісгосп» Олексій Котляров, звертаючись до колективу відзначив плідну роботу кожного члена колективу, а також подякував за особистий вклад працівників, бо Ямпільський агролісгосп за підсумками роботи посів І місце серед інших комунальних закладів лісового господарства області.

      Вітаючи працівників лісового підприємства, Ольга Губар зазначила, що досвід і знання, накопичені багатьма поколіннями лісівників, дозволяють ефективно зберігати і примножувати лісовий фонд нашого Ямпільського краю! Висловила слова щирої вдячності й пошани за працю, за вагомі зусилля задля добробуту нинішнього та майбутнього поколінь. Побажала міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, оптимізму і невичерпної наснаги у праці.

        Ольга Губар вручила грамоти голови Ямпільської районної ради за сумлінну плідну працю, значний особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності лісогосподарського виробництва та з нагоди Дня працівника лісу Звонику Віктору Петровичу, головному лісничому ДП «Ямпільський агролісгосп» та Московку Володимиру Івановичу, начальнику цеху переробки деревини ДП «Ямпільський агролісгосп».

          За сумлінну працю в галузі лісового господарства, високу професійну майстерність та з нагоди Дня працівника лісу подяками нагороджено: Бояринова Олександра Миколайовича, лісника ДП «Ямпільський агролісгосп», Петруню Сергія Олександровича, майстра лісу ДП «Ямпільський агролісгосп».

 

 

 

« повернутися до списку новин