Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Сесія

Переглядів: 544

Депутати Ямпільської районної ради затвердили звіт про виконання районного бюджету  за 9 місяців 2016 року

28 жовтня 2016 року відбулося пленарне засідання одинадцятої сесії Ямпільської районної ради сьомого скликання. Всі питання, які виносилися на розгляд сесії були опрацьовані в профільних  комісіях районної ради та схвалені депутатами.

Депутати районної ради затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року, внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку та до бюджету Ямпільського району на 2016 рік, Районної програми соціального захисту населення на 2014–2016 роки та  до Програми зайнятості населення Ямпільського району Сумської області на період до 2017 року.

Незважаючи на обґрунтовану доповідь головного лікаря комунального закладу "Ямпільська центральна районна лікарня" Вадима Бойчуня  щодо необхідності прийняття рішення щодо створення амбулаторій загальної практики сімейної медицини на базі поліклінічних відділень КЗ «Ямпільська ЦРЛ», Свеської селищної та Дружбівської міської лікарень, з метою розмежування первинного та вторинного рівнів медичної допомоги та охоплення населення Ямпільського району первинною медичною допомогою, депутати не дали згоду на їх створення.

Депутати затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  та прийняли рішення з питань комунальної власності.

                 

« повернутися до списку новин