Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Відбувся семінар-навчання для міських, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад

Переглядів: 500

У залі засідань Будинку рад 15 листопада відбувся семінар-навчання для міських, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад.

Розпочав семінар головний лікар комунального закладу «Ямпільська центральна районна лікарня» Вадим Бойчунь, який зупинився на питаннях впровадження  медичної реформи в України з 01.01.2018 та  щодо необхідності заповнення декларації громадянами для отримання медичних послуг. Звернувся з проханням до міськселсілголів знайти можливість та надати кошти з місцевих бюджетів для забезпечення фельдшерських пунктів швидкісним інтернетом та комп’ютерною технікою.

Про перелік документів, необхідних для надання вторинної правової допомоги та про підстави у відмовленні надання безоплатної вторинної правової допомоги розповів начальник відділу «Ямпільське бюро правової допомоги» Володимир Лящевський.

Заступник начальника – начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації Марина Тимохова акцентувала увагу очільників місцевих рад у забезпеченні фінансуванням Районної програми соціального  захисту населення на 2017-2021 роки та повідомила про внесені зміни до деяких законодавчих актів в частині призначення різних видів соціальної допомоги.

Про державну реєстрацію смерті громадян доповіла начальник Відділу державної реєстрації актів цивільного стану Ямпільського міжрайонного управління юстиції Олена Вечірко.

На виконанні пункту 20 Прикінцевих положень Бюджетного кодексу України в частині надання звернень (рішень) селсільрадами до районної ради зупинилася Ольга Губар, голова Ямпільської районної ради.

     

« повернутися до списку новин