Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Голова районної ради Ольга Губар звітувала перед виборцями свого виборчого округу у селі Степне

Переглядів: 462

29 грудня голова районної ради Ольга Губар звітувала перед виборцями свого виборчого округу у селі Степне.

У своєму звіті розповіла про роботу в раді, зазначивши, що за звітний період районною радою проведено 7 пленарних засідань сесії районної ради, де розглянуто 109 питань.

У зв’язку з тим, що згідно з чинним законодавством голова районної ради не є членом постійної комісії, то протягом року намагалася відвідати засідання кожної постійної комісії районної ради.

На пленарних засіданнях було ініційовано та підтримано низку соціально-значущих звернень до керівників вищого рівня: до виконуючого обов'язки директора регіональної філії Південно-Західної залізниці Веприцького Р.С., до виконуючого обов’язки голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Кравцова Є.П. щодо ситуації, яка склалась з перевезенням пасажирів Ямпільщини; до Кабінету Міністрів України, голови Сумської обласної державної адміністрації Клочка М.О. щодо додаткового виділення коштів на потребу оплати праці педагогічним та медичним працівникам Ямпільщини; до Прем'єр-міністра України Гройсмана В.Б. з приводу загрози комунальної катастрофи, яка склалась в смт Ямпіль Сумської області; до Кабінету Міністрів України, Голови Антимонопольного комітету України Терентьєва Ю.О., голови Сумської обласної державної адміністрації Клочка М.О. щодо ситуації, яка склалася на ринку закупівлі молока у Ямпільському районі Сумської області; до Прем'єр-міністра України Гройсмана В.Б з приводу врегулювання питання щодо призначення субсидії в частині сплати обов’язкової частки платежу за використані житлово-комунальні послуги, а також призначення субсидії розлученим жінкам, які проживають з дитиною без батька; до Міністра інфраструктури України Омеляна В. В., виконуючого обов’язки голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Кравцова Є.П. щодо недопущення закриття товарних станцій Янпіль і Свеса та ситуації, яка склалася з замовленням вагонів для перевезення продукції підприємствами Ямпільського району Сумської області; до голови правління ПАТ КБ «Приватбанк»  Петра Крумханзла щодо відновлення роботи Свеського відділення ПАТ КБ «Приватбанк».

Крім того, вперше було прийнято районну програму підтримки обдарованих дітей та молоді, ініційовану головою районної ради та підтриману депутатським корпусом, що в свою чергу дало змогу стимулювати творчу молодь Ямпільщини.

Ольга Губар розповіла виборцям про основні напрямки використання коштів районного бюджету, а саме: на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення – 800 000 гривень;

для проведення лікування хворих Ямпільського району методом гемодіалізу - 280 435 гривень;

на придбання мережевого обладнання для запровадження електронної системи е-Health - 90 000 гривень;

 на придбання препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет –149 400 гривень;

 на придбання суміші для дитини з діагнозом «фенілкетолурія» -                   50 000 гривень;

 на проведення медоглядів військовозобов`язаних – 38 000 гривень;

на заміну вікон та дверей у комунальному некомерційному підприємстві «Ямпільська центральна районна лікарня» – 113 100 гривень;

 на реалізацію виконання Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік – 102 123 гривні;

    відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації: на придбання персональних комп’ютерів/ ноутбуків та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи - 208 800 гривень; на придбання мультимедійних дошок для технічного забезпечення перших класів НУШ - 90 000 гривень; на закупівлю дидактичних матеріалів для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа” на період до 2029 року – 16 395 гривень (співфінансування); на закупівлю сучасних меблів для початкових класів нової української школи - 18 667 гривень (співфінансування) та інше.

Загалом на утримання установ району спрямовано з районного бюджету понад 99 772,3 млн. грн.

Протягом 2018 року як депутат від с. Степне Ольга Губар провела 12 прийомів громадян, де розглянуто 14 звернень, була присутня на 3 засіданнях сесії Степненської сільської ради, брала участь у масових заходах, що проходили в с.Степне.

 Із доручень попереднього року вдалося частково залучити кошти на ремонт дороги до села Степне, це питання залишається в пріоритеті на 2019 рік.

Спільно з сільрадою проведено роботу по залученню техніки сільгосппідприємств для розчистки доріг у зимовий період.

За зверненням колективу Степненського НВК ініційовано виділення коштів на ремонт внутрішнього санвузла у школі, залучено кошти для придбання оргтехніки для навчання учнів початкової школи в умовах нової української школи.

Протягом року здійснювалося консультування працівників апарату сільської ради та жителів з правових, земельних, кадрових питань тощо.

У ході обговорення жителі висловили ряд побажань та звернень:

1. Організувати зустріч у с.Степне з представниками управління соціального захисту населення та Ямпільського РЕМ з питань, що стосуються субсидії та обов’язкової плати в платіжках.

2. Питання щодо врегулювання руху рейсового автобуса Шостка-Степне по відновленню маршруту у вихідний день.

3. Розібратися спільно з сільською радою стосовно завершення робіт по освітленню вулиці Зоринівка.

4. Сприяти подальшому залученню коштів бюджетів різних рівнів для відновлення твердого покриття дороги у напрямку с.Степне.

5.Сприяти залученню коштів на модернізацію комп’ютерного обладнання Степненського НВК.

 

 

« повернутися до списку новин