Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

29 серпня відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Переглядів: 299

             Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи кордони своєї Батьківщини. У  результаті збройної агресії   Ямпільщина втратила трьох  синів, які поклали своє життя за її волю та незалежність,  за відродження держави  та за вільне життя наших дітей! Вони загинули за правду, за свободу, ціною жертовності показали, що український дух незламний, а народ – нескорений!   Саме гідність була однією з найважливіших рис кожного героя, і  тому вони, не вагаючись, у числі перших стали на захист своєї землі, домівки, родини, йшли на смерть заради життя!  Тепер на кожного з нас покладена відповідальність за те, якою стане наша країна. Будьмо чесними і справедливими, будьмо щирими українцями-патріотами.

            День, коли кожен українець може подякувати загиблим захисникам та виявити пошану, вдягнувши символічний     сонях  пам'яті. Герої не вмирають, світла пам´ять про них повинна жити в серцях кожного з нас…

  Вічна Слава та Пам’ять Героям!

« повернутися до списку новин