Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Відбулася двадцять третя сесія Ямпільської районної ради

Переглядів: 576

          Відбулася двадцять третя сесія Ямпільської районної ради під головуванням голови районної ради Ольги Губар.

          Попередньо на засіданнях постійних комісій районної ради були розглянуті питання порядку денного сесії.

 На початку пленарного засідання сесії голова зачитала відповідь на лист-звернення депутатів районної ради до керівництва регіональної філії Південно-Західної залізниці та головного правління ПАТ «Укрзалізниця». Депутати з відповіддю не погодилися, і було прийнято доручення повторно звернутись до головного правління ПАТ «Укрзалізниця» щодо надання чіткої та обгрунтованої відповіді з даного питання.

На сесії було заслухано звіти голови районної ради про свою діяльність, головного лікаря комунального закладу «Ямпільська центральна районна лікарня», директора Ямпільського краєзнавчого музею за 2017 рік, тимчасової контрольної комісії Ямпільської районної ради.

 

Затверджено звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року та план роботи районної ради на 2018 рік.

Прийнято Програму проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів за їх сумлінну працю, досягнуті результати та внески у справу соціально-економічного та культурного розвитку району на 2018-2020 роки; Програму економічного і соціального розвитку Ямпільського району на 2018 рік та районний бюджет на 2018 рік. Під час бурхливого обговорення даних питань, було прийнято пропозицію звернутися до Кабінету Міністрів України з вимогою збільшення медичної та освітньої субвенції на утримання відповідних закладів та протокольне доручення до Ямпільської районної державної адміністрації про вжиття вичерпних заходів по ремонту доріг через населенні пункти Білиця – Антонівка.

 

Депутати прийняли рішення з питання забезпечення харчування дітей у навчальних закладах району, одноголосно погодили на посаду директора районного комунального закладу Ямпільська районна дитяча спортивна школа та розглянули комунальні питання: про надання в оренду частини приміщення Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей» та про надання в оренду частини приміщення Орлівського навчально-виховного комплексу та інші.

 

 

 

 

« повернутися до списку новин