Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

За ініціативи народного депутата Андрія Деркача на Ямпільщині стартувала медична програма «Здорова дитина»

Переглядів: 490

 

 

Сьогодні в Ямпільському районі стартувала медична програма «Здорова дитина» за підтримки благодійного фонду Андрія Деркача «Наше майбутнє».

 

З ініціативи народного депутата України висококваліфіковані лікарі-ортопеди розпочали профілактичний огляд дітей дошкільного навчального закладу "Малятко". В рамках програми планується проведення огляду всіх дітей дошкільного та шкільного віку Ямпільського району лікарями-ортопедами згідно з графіком, щоб максимально виявити різного роду патології.

 

Дітям, у яких буде діагностовано плоскостопість або схильність до неї, видаватиметься спеціальний масажер для ніг. Вкрай важливо виправити це у ранньому віці. Також, лікарями будуть надаватися обов’язкові рекомендації з виконання певних фізичних вправ.

 

За останні 10 років збільшилася кількість дітей і підлітків, котрі мають ту чи іншу ортопедичну патологію, тому саме для жителів району ця справа дуже важлива, так як дитячих ортопедів у районі просто нема. А везти дитину в обласний центр батькам незручно і дорого.

        

« повернутися до списку новин