Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Голова Ямпільської районної ради звітувала перед виборцями

Переглядів: 560

Голова Ямпільської районної ради Ольга Губар прозвітувала про свою роботу перед громадою в виборчому окрузі  с.Степне. У своєму звіті вона зупинилася на питаннях роботи районної ради в частині взаємодії з місцевими радами по вирішенню нагальних питань територіальних громад району, прийнятих рішеннях районної ради та їх виконанні в 2016 році, питаннях взаємодії депутатів різних рівнів по вирішенню проблемних питань в с. Степне.

Ольга Губар розповіла про результати реалізації спільних планів районної ради зі Степненською сільською радою за 2016 рік, проаналізувала виконання доручень та звернень, даних виборцями.

Жителів громади цікавили питання що стосуються децентралізації, утворення об'єднаних територіальних громад, подальшої співпраці з народним депутатом України Андрієм Деркачем та депутатом обласної ради Костянтином Товстухою.

Виборці цікавилися питаннями спроможності бюджетів місцевих рад, враховуючи передбачене підвищення мінімальної заробітної плати,  проведення рентгенівського обстеження на новому рентгенапараті, придбаному за рахунок коштів обласного та районного бюджетів за сприянням депутата обласної ради Костянтина Товстухи, та іншими.

 

 

« повернутися до списку новин