Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Антонівці відсвяткували День села

Переглядів: 279

10 серпня село Антонівка відсвяткувало своє свято, на яке зібралися люди різної долі, різних життєвих уподобань, різних професій, але всіх їх об'єднувало одне спільне почуття – любов до малої батьківщини.

Сільська рада, виконком, готуючись до свята, доклали немало зусиль аби святкування  Дня села пройшло на найкращому рівні, щоб цей захід був цікавим та незабутнім.

Антонівський сільський голова Володимир П’ятниця щиро привітав односельців зі святом. Подякував за самовіддану працю, за любов до землі, за мудрість та відповідальність всім, хто працює на рідній      землі,  людям, які небайдужі до проблем громади, беруть активну участь у житті села та відзначив Почесними грамотами депутата сільської ради Миколу Аврамкина, вокальний гурт «Калина». Побажав всім миру, міцного здоров'я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій.

Слова подяки прозвучали на адресу народного депутата Андрія Деркача, директора ППА «Надія» Віктора Олійника, директора ПП  «Аграй» Ігоря Сивинського.

 У заході взяла участь керуючий справами виконавчого апарату  Ямпільської районної ради Валентина Яструб, яка  передала вітання від голови Ямпільської районної ради Ольги Губар, побажала селу розквіту і добробуту громаді та вручила  Почесну грамоту голови районної ради Тетяні Молчан, соціальному робітнику Ямпільського районного територіального центру надання соціальних послуг.

. Вокальний гурт «Калина», аматори сцени сільського клубу, діти, працівники Ямпільського районного центру культури і дозвілля своїми виступами дарували веселий настрій односельцям та гостям свята.

Малеча залюбки розважалася на атракціонах та батутах, які були надані за сприяння народного депутата України Андрія Деркача.

Після яскравого концерту свято продовжилося дискотекою. 

 

.

« повернутися до списку новин