Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Навчалися очільники та секретарі місцевих рад

Переглядів: 467

У залі засідань Будинку рад відбувся семінар-навчання для міського, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад, який провела голова районної ради Ольга Губар.

Про внесення змін до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою Центральної виборчої комісії від 12.04.2012 №66 доповів Ігор Небеський, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області.

Військовий комісар Ямпільського районного військового комісаріату Олександр Яловенко проінформував про черговий весняний призов громадян України на строкову військову службу та на військову службу за контрактом, акцентував увагу на направленні призовників для проходження медичної комісії.

Начальник управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації Олена Терентьєва зосередила увагу присутніх щодо внесення змін до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг та житлових субсидій в частині отримання пільг на ЖКП готівкою через банківські установи, виплату пільги готівкою на придбання твердого палива і скрапленого газу членами сім’ї померлого пільговика.

Олена Олександрівна доповіла про зміни в Порядку повідомної реєстрації колективних угод і договорів, що підлягають повідомній реєстрації в управлінні соціального захисту населення з відповідним пакетом документів. Проінформувала про можливість оздоровлення дітей пільгових категорій в дитячих оздоровчих таборах. Заувавжила, що з 01.01.2020 втратила чинність постанова Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 №558 Про затверджено порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги». Однак, тим отримувачам компенсаційних виплат, термін призначення яких не закінчився, компенсація буде виплачуватися. На даний час у Мінсоцполітиці опрацьовується постанова, якою передбачається призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

Світлана Менькова, начальник Ямпільського районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" зазначила про актуальність запровадження пробації в суспільстві протягом 5 років. Зупинилася на основних моментах складання досудової доповіді до суду, звернувшись до учасників семінару з проханням надавати якісну, детальну інформацію щодо суб’єктів пробації. Крім того, розповіла про основні зміни, які відбулися в чинному законодавстві щодо адміністративних стягнень у вигляді громадських та оплачувальних суспільно корисних робіт.

Начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Ямпільському та Середино-Будському районах Олена Вечірко зосередила увагу присутніх на помилках, які найчастіше виникають при складанні актових записів цивільного стану, наголосила на дотриманні правил заповнення звітів та строків їх подачі, а також на обов’язковій подачі документів на реєстрацію шлюбу громадянами інших держав виключно до відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Ямпільському та Середино-Будському районах.

Олександр Рубан, державний реєстратор Ямпільської селищної ради доповів про зміни в законодавстві, якими регулюється право власності на об’єкти нерухомого майна, що вступили в силу з січня 2020 року.

Провідний фахівець з питань зайнятості Ямпільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Тетяна Покотило проінформувала про реалізацію активних програм сприяння зайнятості населення, зупинившись на програмі підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб старше 45 років шляхом оплати ваучерів на навчання. Зазначила, що ваучер – документ встановленого зразка, що дає особі право на перепідготовку або підготовку за іншою спеціальністю, підготовку на наступному рівні освіти, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у закладах освіти чи у роботодавця.

Про запровадження нового сервісу державної служби зайнятості «Інститут консультанта роботодавця» розповіла Катерина Яременко, провідний фахівець з питань зайнятості Ямпільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості.

Щодо попередження отруєння бджіл в частині дотримання законодавства проінформував Антон Богуца, провідний спеціаліст відділу контролю за обігом засобів захисту рослин управління фіто санітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

По завершенню семінару голова районної ради Ольга Губар повідомила присутнім про результати зустрічі з представниками Національної служби здоров’я України. Звернулася до керівників громад щодо спрямування коштів місцевих бюджетів на потреби медицини. Зазначила, що сьогодні всім необхідно об’єднатися заради досягнення спільної мети - подальшої роботи нашої місцевої лікарні та прикласти максимум зусиль для її досягнення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин