Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Вітання працівників Ямпільського відділення поліції

Переглядів: 569

        4 серпня у Ямпільському районному центрі культури і дозвілля з нагоди 2 – ої річниці Дня  Національної поліції України відбулися урочистості.

        У заходах взяли участь голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, перший заступник голови Ямпільської районної державної адміністрації В’чеслав Бойко та начальник Ямпільського відділення поліції ГУ НП Шосткинського відділу поліції в Сумській області Сергій Забозлаєв.

Вітаючи, Ольга Губар зазначила, що поліцейський – це не просто красива форма і знання законів. Поліцейський - це добро і честь, уміння розбиратися в людях і докопуватися до істинної суті наших життєвих проблем. Робота поліцейського зовсім не проста і побажала ніколи не пасувати перед труднощами, впевнено йти до підвищень і просто жити щасливо.

З нагоди 2- ої річниці Дня Національної поліції України Почесною грамотою Ямпільської районної ради нагороджені: Габелко Павло Андрійович, дільничий офіцер поліції сектору превенції Ямпільського відділення поліції Шосткинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області лейтенант поліції;

Золотаревський Юрій Іванович, помічник чергового сектору реагування патрульної поліції №3 Ямпільського відділення поліції Шосткинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області старший сержант поліції.

За сумлінне виконання службових обов’язків, захист інтересів держави, суспільства і громадян та з нагоди Дня Національної поліції України колективу Ямпільського відділення поліції Шосткинського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Сумській області оголошено Подяку голови Ямпільської районної державної адміністрації.

 

« повернутися до списку новин