Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

29 червня усківці Святкували День рідного села

Переглядів: 524

        У заході взяли участь керівництво Ямпільської районної, сільської рад та ТОВ АФ «Світанок».

         Вітаючи громаду Усоцький сільський голова Валентина Сенченко висловила теплі слова вдячності народному депутату України Андрію Деркачу за допомогу у проведенні свята та постійну підтримку ініціатив громади.

        Звертаючись до громади та гостей керуючий справами виконавчого апарату Ямпільської районної ради передала вітання від голови Ямпільської районної ради Ольги Губар, висловила слова вдячності всім жителям, за любов і вірність своєму селу, за працю і турботу, спрямовану на його розвиток. Зазначила, що усі досягнення, якими багате село, складаються зі щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як день народження села, кожен відчуває себе частиною великої родини, також побажала бути вічно молодими, квітучими і красивим, а життя кожної сім`ї, щоб було наповнено душевним теплом, радістю і надією на краще.

          Передала подяки від голови Ямпільської районної ради Гуменній Надії Миколаївні, завідуючій Усоцьким фельдшерсько-акушерським пунктом, за багаторічну сумлінну працю, високий професійний хист, чуйність, щиру турботу у ставленні до пацієнтів, за активну  життеву позицію та з нагоди Дня села та Павленко Ірині Андріївні, вчителю Усоцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ямпільської районної ради Сумської області, за сумлінну працю на освітянській ниві, високий професійний рівень, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління, за активну життєву позицію та з нагоди Дня села.

 Завершено святкові заходи яскравим фейерверком.

« повернутися до списку новин