Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Презентація роботи Ямпільського районного краєзнавчого музею

Переглядів: 619

 

В малій сесійній залі Будинку рад за участю голови Ямпільської районної ради Ольги Губар, голови Ямпільської районної державної адміністрації Ірини Панченко, депутата Сумської обласної ради Лілії Ричкиної, працівників районної ради та районної державної адміністрації, працівників культури відбулася презентація роботи комунального закладу Ямпільський районний краєзнавчий музей Ямпільської районної ради Сумської області в частині реалізації просвітницької програми «Старовинні жіночі головні убори», яка присвячена 80 - річчю утворення Сумської області та майстер–класи в рамках науково-культурного проекту «Регіональний одяг: Ямпільщина».

У ході проведення презентації директор комунального закладу Ямпільський районний краєзнавчий музей Олена Тахтай ознайомила учасників заходу з фотоматеріалами кінця XIX-I половини X століття, історією зібрання та реставрацією старовинного одягу Новгород-Сіверського Полісся, Полтавщини. Детально підкріплюючи фотоматеріалами та наявним старовинним одягом, зупинилася на кольорах, пошиву одягу для жінок та дівчат. Присутні зацікавлено слухали про жіночі головні убори.

За допомогою учасниць гуртка «Народознавство» Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Анастасії Лиховид, Катерини Полякової та заступника директора по роботі з дітьми комунального закладу Ямпільська централізована бібліотечна система Галини Залеської директор музею продемонструвала майстер–класи з пов’язування хусток. 

 

Бурхливими оплесками зустрічали кожний продемонстрований витвір  традиційних жіночих уборів.

Голова районної ради Ольга Губар подякувала за цікавий показ робіт Ямпільського районного краєзнавчого музею, за збереження національної культури України та  побажала нових знахідок і здобутків.

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин