Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Навчалися голови та секретарі місцевих рад Ямпільщини

Переглядів: 258

                   У залі засідань Будинку рад відбувся семінар-навчання для міських, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад.

        Розпочала семінар начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Терентьєва, проінформувавши про зміни до порядку надання субсидій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» та ознайомила з постановою Кабінету Міністрів Українивід 27.03.2019 №309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».

                  Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Левченко доповіла про нововведення в законодавстві щодо соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

                  Тетяна Камчатна, начальник архівного відділу райдержадміністрації наголосила на питанні активізації зусиль щодо передачі справ на постійне зберігання до архіву.

         Начальник відділу ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Ігор Небеський  зосередив увагу на питанні надання відомостей періодичного поновлення стосовно осіб, яким виповнилося 18 років.

                  

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин