Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Княжичі святкували День села

Переглядів: 601

30 липня Княжичі святкували День села

В заходах взяли участь голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха, Княжицький сільський голова Сергій Кузьменко.

Голова села Сергій Кузьменко привітав односельців зі святом і підкреслив, що без  взаємодопомоги  мешканців  Княжич, без їх одностайної підтримки курсу сільських депутатів на відбудову села у всіх сферах неможливими були б сьогоднішні здобутки.

Приймаючи хліб-сіль від сільського голови, депутат Сумської обласної ради, Костянтин Товстуха, вітаючи зі святом, подякував княжичанам за гостинність і відзначив, що нині неозброєним оком видно зміни на краще у житті селян.

З нагоди відзначення Дня села вітаючи громаду та гостей, Ольга Губар подякувала всім за віру у свої можливості, за спроможність у скрутний час знаходити сили на самовіддану працю і відпочинок і вручила грамоту  голови районної ради депутату районної ради  Ользі Васютенко за активну участь у обговоренні питань соціально - економічного розвитку району.

 Голова Ямпільської районної ради передала найщиріші вітання від народного депутата України Андрія Деркача і вручила подяки та подарунки від народного обранця.

У тісній співпраці, під керівництвом директора школи, депутата районної ради Ольги Васютенко, художнього керівника сільського будинку культури Катерини Шкондик, вихователя школи Ірини Шкондик на високому рівні організовано концертну програму, яка була пронизана вірою у силу українського духу, у спроможність людей зробити своє життя, життя своїх дітей, прийдешніх поколінь кращим.

Яскравими і незабутніми були виступи шкільних гуртків «Метелик», «Клас» та драматичного гуртка «Вишиванка», які підготували дошкільнята та учні під керівництвом художнього керівника сільського будинку культури Катерини Шкондик.

 

« повернутися до списку новин