Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Святкування Дня села Усок

Переглядів: 271

Днями  народні гуляння та святкування відбулись  в селі Усок. Місцеві жителі відзначили День рідного села.

На свято завітала керуючий справами виконавчого апарату районної ради Валентина Яструб. Від імені голови районної ради Ольги Губар привітала присутніх зі святом, побажала жителям громади миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрих врожаїв та здійснення усіх задумів. Вручила подяки голови районної ради Тетяні Вороні, завідувачу Усоцької філії Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Надії Гуменній, завідуючій фельдшерсько- акушерським пунктом, Раїсі Школьній, жителю с.Усок.

За зайняте І місце в Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірковий грамофон талантів 2019» Валентина Яструб вручила подяку та подарунок від народного депутата України Андрія Деркача талановитій дитині, гордості Ямпільщини - Ярославу Рябоконю.

За сприяння народного депутата Андрія Деркача, діти мали змогу побавитися на атракціонах, а дорослі – насолодитися виступом гурту «Молодість» з м. Глухова.

Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди , відчувалося, що День народження села – це свято єднання. Саме в такі моменти особливо відчувається любов і гордість за свою малу Батьківщину, охоплює відчуття єдиної родини.

« повернутися до списку новин